8 lat

Opublikowano: Zamieszczono w: Życie

lm


A jaka jest Twoja historia?

Osiem lat- to dzisiaj dla mnie słowa- klucz. Wtedy zdarzyła się ta chwila, która zagięła rzeczywistość. Lepiej byłoby pewnie powiedzieć, że zderzyła się z moim światem, zburzyła go i stworzyła coś nowego. Coś wspaniałego, czego efekt mam dzisiaj- uśmiech na mojej twarzy i pasję w sercu.

Minęło osiem lat kiedy wszedłem do pewnej znanej księgarni po zajęciach w liceum. Mieliśmy pomyśleć o tym co chcielibyśmy robić w przyszłości. Pomyślałem, skąd mogę to wiedzieć?. Jestem młody, mam czas na takie rzeczy. Burzliwy świat w głowie, złamane serce. Wolę poszukać jakiegoś poradnika, który pomoże mi złagodzić ból. Brzmi pewnie pospolicie, nie wtedy dla mnie.

Za chwilę miało się wydarzyć coś co w przyszłości zmieniło moje życie, nie o 180 a o co najmniej 500 stopni. Znalazłem się na dziale „psychologia”. Patrzę, przeglądam, oglądam. Nic ciekawego, nagle z za ucha słyszę tutaj jest dobra książka, może zmieni twoje życie. Podała mi potęgę podświadomości Josepha Murphego.

Blisko 3 godziny. Tyle spędziłem czytając ją na miejscu. Wzorce padły. Dlaczego mi nikt o tym wcześniej nie powiedział? To było jak olśnienie, wgląd w siebie. Niewidzialna moc, która powiedziała mi od dzisiaj dasz sobie radę ze wszystkim. Miała rację. Nie będę pisał o czym jest ta książka. Otwórz się na nowe doznania, spróbuj, przeczytaj. Możesz mi wierzyć lub nie, w końcu to Twoje życie.

Historia prosta, prozaiczna dla innych. Dzięki niej zaczęła się pasja jaką jest psychologia, coaching. Stworzyła stabilny grunt do takich pojęć jak misja, realizacja marzeń, istota życia, wartości. Pokazała piękny, jasny punkt. Dała też wspaniałą przyjaciółkę. To dobry czas by w myślach podziękować wszystkim, dzięki którym jestem, kim jestem.
Jesteś niezwykle wartościowym człowiekiem, tylko jeszcze tego nie wiesz. Nigdy nie pozwól nikomu zniszczyć Twoich marzeń. Zawsze znajdzie się ktoś, kto da Ci uzasadnienie abyś został tam gdzie jesteś.

Teraz pomyśl, jaka jest Twoja piękna chwila, która zmieniła życie nie do poznania?